Author: e***r
Date:
Review: i love it, really good lip mask, smells like grapes from childhood please like
Color: Purple
Size: one-size
Price: 59kr
Inspired by Lumpy Space Princess, this tinted lip mask features a light berry pink color formula for an ultra-cute and hydrated pout!
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Gluten-Free |
| Color | Purple |
| Texture | Balm |
| Type | Lip Sleeping Masks |
| Height | 6.5 cm |
| Length | 3.45 cm |
| Net Weight | 9.3 g |
| Width | 3.6 cm |
| SKU | sb2412055707825623 |
Author: e***r
Date:
Review: i love it, really good lip mask, smells like grapes from childhood please like
Color: Purple
Size: one-size
Author: r***9
Date:
Review: cute packaging, nice scent, subtle tint that is just the right color and the packaging is also small enough to just throw in ur bag! pro tip: put a hydrating serum on ur lips (hylauronic acid,..) and then lock it in by putting the mask over it for the softest lips everr🫶🫶 please likee😝😝
Color: Purple
Size: one-size
Author: e***i
Date:
Review: Cute packaging, good quality smells amazing
Color: Purple
Size: one-size
Author: j***a
Date:
Review: so good niybuyit all
Color: Purple
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.